Hakkımızda

Şirketimiz hakkında...

İksan Havalandırma

iksan havalandırma
SEKTÖRDE 30 YILI AŞKIN TECRÜBE...

İksan Havalandırma, 1981 yılında ASBA adıyla bir ortaklık şeklide kurulmuş ve Gökdere’de faaliyete başlamıştır.

Şerafettin BATMAZ’ın 1986 yılında ayrılarak Kemerçeşme’de kendi işyerini kurmasıyla birlikte İksan Havalandırma ortaya çıkmıştır. Gelişen talebe cevap vermek amacıyla işyeri 2009 yılında Demirci mahallesine taşınmış, ardından 2013 yılı Ocak ayında bugün bulunduğu Yıldırım - Oto Sanayi Sitesi’ne taşınmıştır.

İksan havalandırma sektörde 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir.

İzolasyon, paslanmaz baca imalatı, ve havalandırma sistemi taahüt işlerinde çalışmalarını büyük bir titizlik ve istikrar içinde sürdürmektedir.

Karşılıklı güven, kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti İksan Havalandırma'nın değişmez ilkeleridir. Güçlü referans listesi çalışmalarındaki başarının en büyük kanıtıdır.

Deneyimli ve dinamik bir ekibe sahip olan İksan Havalandırma'da görevli her birey işini büyük sorumluluk ve aidiyet hissiyle gerçekleştirmektedir.

Şerafettin BATMAZ'ın çalışanlarına aktardığı işine bağlılık, dürüstlük ve alçakgönüllülük, bugün iksan havalandırmanın sektörde kazandığı güvenin temelini oluşturmaktadır. Bu bağlamda şehir içi ve şehir dışından aldığı talep hızla artmaktadır.